page_banner

produktuak

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC transceiver optikoa

    10Gb / s SFP + SR 10 Gigabit Ethernet esteketan zuntz multimodoaren bidez erabiltzeko diseinatuta daude. SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW eta 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I bateragarriak dira. Diagnostiko digitaleko funtzioak eskuragarri daude 2 hari serieko interfaze baten bidez, SFF-8472an zehazten den moduan.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex transceiver optikoa

    10Gb / s forma txikiko faktore hobetuak konektatzeko moduko SFP + transceiver-ak 10 Gigabit Ethernet esteketan modu bakarreko zuntzaren bidez 10km arteko loturetan erabiltzeko diseinatuta daude. SFF-8431, SFF-8432 eta IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW bateragarriak dira, eta 10G zuntz kanal 1200-SM-LL-L Diagnostiko digitaleko funtzioak eskuragarri daude 2 hariko serieko interfazearen bidez. Transceiver optikoek RoHSren eskakizuna betetzen dute.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex transceiver optikoa

    10Gb / s-ko forma txikiko faktore hobetuak konektatzeko moduko SFP + transgailuak 10 Gigabit Ethernet loturetan erabiltzeko diseinatuta daude, modu bakarreko zuntzaren gainean 20 km-ra arte. SFF-8431, SFF-8432 eta IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW bateragarriak dira, eta 10G zuntz kanal 1200-SM-LL-L Diagnostiko digitaleko funtzioak eskuragarri daude 2 hariko serieko interfazearen bidez. Transceiver optikoek RoHSren eskakizuna betetzen dute.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex transceiver optikoa

    10Gb / s konektatzeko moduko SFP + transceiver-ak hobetutako forma txikiko faktore konektagarrietako SFP + transceiver-ak dira, 10 Gigabit-eko tasa anitzeko esteketan, G.652 modu bakarreko zuntzetik 40 km-ra artekoak. SFF-8431 1, SFF-8432 2 eta 10GBASE- ER / EW bateragarriak dira; onartzen 4x, 8x eta 10x zuntz kanala, baita CPRI 2tik 8ra ​​bitarteko aukera ere, 40 km-ko esteketatik gora.
    Diagnostiko digitaleko funtzioak eskuragarri daude 2 hariko serieko interfaze baten bidez, SFF-8472an zehazten den moduan. Transceiver optikoek RoHSren eskakizuna betetzen dute.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC Duplex transceiver optikoa

    10Gb / s konektatzeko moduko SFP + transceiver-ak hobetutako forma txikiko faktore konektagarrietako SFP + transceiver-ak dira, 10 Gigabit-eko tasa anitzeko esteketan, G.652 modu bakarreko zuntzetik 40 km-ra artekoak. SFF-8431 1, SFF-8432 2 eta 10GBASE- ER / EW bateragarriak dira; onartzen 4x, 8x eta 10x zuntz kanala, baita CPRI 2tik 8ra ​​bitarteko aukera ere, 40 km-ko esteketatik gora.
    Diagnostiko digitaleko funtzioak eskuragarri daude 2 hariko serieko interfaze baten bidez, SFF-8472an zehazten den moduan. Transceiver optikoek RoHSren eskakizuna betetzen dute.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex transceiver optikoa

    10Gb / s konektatzeko moduko SFP + ZR transceptoreak Forma txikiko faktore hobetuak konektatzeko moduko SFP + transceiver dira, 10GBASE-ZR / ZW-n erabiltzeko diseinatuta, G.652 modu bakarreko zuntz 80km arte SFF-8472 eta SFP + MSA, SFF-8431 eta SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Part 15, Class B eta Telcordia GR-468-CORE bateragarriak dira.
    Diagnostiko digitaleko funtzioak eskuragarri daude 2 hariko serieko interfaze baten bidez, SFF-8472an zehazten den moduan. Transceiver optikoek RoHSren eskakizuna betetzen dute.