page_banner

produktuak

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC transceiver optikoa

deskribapen laburra:

SFP28 LAN-WDM modulua SFF-8431, SFF-8432 eta IEEE 802.3CC 25GBASE-ER bateragarria da. Diagnostiko digitaleko funtzioak eskuragarri daude 2 hari serieko interfaze baten bidez, SFF-8472an zehazten den moduan. Transceiver optikoa RoHS eskakizunarekin bat dator.


Produktuaren xehetasuna

Produktuaren Deskribapena:

25G LAN WDM transkeptore optiko oso trinkoa da eta 12 uhin luzera ditu. LAN-WDM EML igorleak eta APD hargailuak errendimendu hobea eskaintzen dute Ethernet aplikazioetarako SMF 10 km-ko esteketan.

Produktuaren ezaugarria

Datu operatiboak 25 Gbps-ra arte
LAN-WDM EML hozte laserra eta APD hargailua
Hot-plugable SFP28 aztarna
Diagnostiko digitaleko funtzio integratuak
Banako + 3,3 V elikatze iturria
Potentzia xahutzea 2,0 W baino txikiagoa
Barruko CDRa igorlearen zein hartzailearen kanalean
Onartu CDR saihesbidea
SFP28 MSA paketea hargailu LC konektorearekin
Oso jitter baxua
EMI oso baxua eta ESD babes bikaina
RoHS bateragarria

Aplikazio

25GBASE-LR 25G Ethernet
25,78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Beste esteka optiko bat

Produktuaren zehaztapena:

Parametroa Datuak Parametroa Datuak
Forma faktorea SFP28 Uhin luzera LANWDM
Datuen gehieneko tasa 25,78125 Gbps Transmisioaren gehieneko distantzia 10km
Konektorea Duplex LC Komunikabideak SM
Transmisore mota LANWDM EML Hartzaile mota APD
Diagnostikoak DDM onartzen da Tenperatura tartea 0 eta 70 ° C artean
TX Potentzia errei bakoitzeko -2 ~ + 6dBm Hartzailearen sentsibilitatea <-19.5dBm
<-19,5dBm Energia-kontsumoa 2W Desagertze ratioa

6dB

1

Kalitate Proba

2

TX / RX seinalearen kalitate probak

3

Tarifa probak

4

Espektroaren azterketa optikoa

5

Senstibitate probak

6

Fidagarritasuna eta egonkortasuna probatzea

Endface probak

xinfu

Kalitate ziurtagiria

safd (2)

CE ziurtagiria

safd (3)

EMC txostena

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver optikoa

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver optikoaProduktua