page_banner

produktuak

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC transceiver optikoa

deskribapen laburra:

100Gb / s CFP4 100GBASE-SR4 Ethernet-erako diseinatuta dago. CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 eta CAUI-4 eta OIF CEI-28G-VSR bateragarriak dira. Transceiver optikoek RoHSren eskakizuna betetzen dute.


Produktuaren xehetasuna

Produktuaren Deskribapena

SFP transceptoreak errendimendu handiko eta errentagarriak diren moduluak dira. Diagnostiko digitaleko funtzioak SFF-8472an zehaztutako 2 hari serieko busaren bidez daude eskuragarri. Hartzailearen atalak PIN hargailua erabiltzen du eta igorleak 1310 nm-ko FP laserra eta 1550 nm-ko FP laserra erabiltzen ditu 100Base-LX Ethernet 20 km aplikazioa ziurtatzeko.

Produktuaren ezaugarria

Gehienez 155 Mb / s-ko datu estekak

Bero konektagarria

LC konektore bakarra

20 km arte 9 / 125μm SMF gailuan

WDM integratua

Bakarra + 3,3 V elikatze iturria

SFF-8472 arauaren araberako interfazea

Funtzionamenduko tenperatura-tartea: -40 ° C eta 85 ° C / -5 ° C eta 85 ° C / -0 ° C eta 70 ° C

RoHS bateragarria eta berunik gabea

Aplikazio

Fast Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

WDM aplikazioa

Produktuaren zehaztapena

Parametroa Datuak Parametroa Datuak
Forma faktorea SFP Uhin luzera 1310nm / 1550nm
Datuen gehieneko tasa 100 Mb / s Transmisioaren gehieneko distantzia 20km
Konektorea LC sinplea Desagertze ratioa 9dB
Transmisore mota FP Hartzaile mota PINTIA
Diagnostikoak DDM onartzen da Tenperatura tartea 0 eta 70 ° C artean

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Power -13 ~ -7dBm Hartzailearen sentsibilitatea <-34dBm

<-34dBm

1

Kalitate Proba

2

TX / RX seinalearen kalitate probak

3

Tarifa probak

4

Espektroaren azterketa optikoa

5

Senstibitate probak

6

Fidagarritasuna eta egonkortasuna probatzea

Endface probak

xinfu

Kalitate ziurtagiria

safd (2)

CE ziurtagiria

safd (3)

EMC txostena

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC transceiver optikoa