page_banner

produktuak

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex transceiver optikoa

deskribapen laburra:

10Gb / s-ko forma txikiko faktore hobetuak konektatzeko moduko SFP + transgailuak 10 Gigabit Ethernet loturetan erabiltzeko diseinatuta daude, modu bakarreko zuntzaren gainean 20 km-ra arte. SFF-8431, SFF-8432 eta IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW bateragarriak dira, eta 10G zuntz kanal 1200-SM-LL-L Diagnostiko digitaleko funtzioak eskuragarri daude 2 hariko serieko interfazearen bidez. Transceiver optikoek RoHSren eskakizuna betetzen dute.


Produktuaren xehetasuna

Produktuaren Deskribapena

10Gb / s-ko forma txikiko faktore hobetuak konektatzeko moduko SFP + transgailuak 10 Gigabit Ethernet loturetan erabiltzeko diseinatuta daude, modu bakarreko zuntzaren gainean 20 km-ra arte. SFF-8431, SFF-8432 eta IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW bateragarriak dira, eta 10G zuntz kanal 1200-SM-LL-L Diagnostiko digitaleko funtzioak eskuragarri daude 2 hariko serieko interfazearen bidez. Transceiver optikoek RoHSren eskakizuna betetzen dute.

Produktuaren ezaugarria

Modu bakarreko zuntz transmisioa
SFP iturri anitzeko paketea LC hartunearekin
Gehienez 10Gb / s-ko datu estekak
Bero konektatzeko gaitasuna
Bakarra + 3,3 V elikatze iturria
IEEE802.3Zren zehaztapenak betetzen ditu
Bellcore TA-NWT-000983 betetzen duena
Begien segurtasuna Laser Class1 asetzeko diseinatua, IEC60825-1-rekin bateragarria

Aplikazio

Gigabit Ethernet
Zuntz kanala
WDM aplikazioa

Produktuaren zehaztapena

Parametroa Datuak Parametroa Datuak
Forma faktorea SFP + Uhin luzera 1310nm
Datuen gehieneko tasa 10 Gbps Transmisioaren gehieneko distantzia 20km
Konektorea Duplex LC Komunikabideak SMF
Transmisore mota 1310nm DFB Hartzaile mota PINTIA
Diagnostikoak DDM onartzen da Tenperatura tartea 0 eta 70 ° C artean

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Potentzia errei bakoitzeko -4 ~ + 2dBm Hartzailearen sentsibilitatea <-14dBm
<-14dBm Energia-kontsumoa 3,5W Desagertze ratioa

4dB

1

Kalitate Proba

2

TX / RX seinalearen kalitate probak

3

Tarifa probak

4

Espektroaren azterketa optikoa

5

Senstibitate probak

6

Fidagarritasuna eta egonkortasuna probatzea

Endface probak

xinfu

Kalitate ziurtagiria

safd (2)

CE ziurtagiria

safd (3)

EMC txostena

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex transceiver optikoa