page_banner

produktuak

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML transceiver optikoa

deskribapen laburra:

100Gb / s CFP4 100GBASE Ethernet-erako diseinatuta dago. CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 eta CEI-28G-VSR bateragarriak dira. Transceiver optikoek RoHSren eskakizuna betetzen dute.


Produktuaren xehetasuna

Produktuaren Deskribapena

CFP4 LR4-k 25Gb / s-ko datu elektrikoen 4 sarrera kanal bihurtzen ditu LAN WDM seinale optikoen 4 kanaletara eta gero multiplexatzen ditu 100Gb / s transmisio optikorako kanal bakarrean. Hartzailearen aldetik alderantziz, moduluak 100Gb / s-ko sarrera optikoa multiplikatzen du LAN WDM seinale optikoen 4 kanaletan eta gero datu elektrikoen 4 irteerako kanaletan bihurtzen ditu.
LAN 4 WDM kanalen uhin-luzera zentralak 1295,56, 1300,05, 1304,58 eta 1309,14 nm dira, IEEE 802.3ba-n definitutako LAN WDM uhin-luzera sarearen kide gisa.

Produktuaren ezaugarria

Bero konektagarria den CFP4 MSA forma faktorea
Transmisorea: 4x25Gb / s hoztutako LAN WDM EML TOSA (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309,14nm)
Hartzailea: 4x25Gb / s PIN ROSA
4x28G serieko interfaze elektrikoa (CEI-28G-VSR)
G.652 SMF-ra 10 km-ra iritsi daiteke
MDIO kudeaketa interfazea diagnostiko digitalaren jarraipenarekin
Banako + 3,3 V elikatze iturria
Duplex LC hargunea
Ustiapenaren tenperatura: 0 ~ 70oC
RoHS-6 bateragarria

Aplikazio

100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Produktuaren zehaztapena

Parametroa

Datuak

Parametroa

Datuak

Forma faktorea

CFP4

Uhin luzera

4 LAN WDM

Datuen gehieneko tasa

103,1 Gbps

Transmisioaren gehieneko distantzia

10km

Konektorea

Duplex LC

Komunikabideak

SMF

Transmisore mota

LAN-WDM EML

Hartzaile mota

PIN kodea

Diagnostikoak

DDM onartzen da

Tenperatura tartea

0 eta 70 ° C artean (32 eta 158 ° F)

Kalitate Proba

1

TX / RX seinalearen kalitate probak

2

Tarifa probak

3

Espektroaren azterketa optikoa

4

Senstibitate probak

5

Fidagarritasuna eta egonkortasuna probatzea

6

Endface probak

Kalitate ziurtagiria

xinfu

CE ziurtagiria

safd (2)

EMC txostena

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Aurreko:
  • Hurrengoa: