page_banner

produktuak

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB transceiver optikoa

deskribapen laburra:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 lau kanaleko konektagarriak diren transzeptore optiko paraleloak dira eta 100G CWDM aplikazioetarako diseinatuta daude FEC, Datacenter eta Enterprise sareekin eta bestelako esteka optikoekin. SFF-8636 zehaztapena, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 eta Telcordia GR-468-CORE bateragarriak dira. Transceiver optikoek RoHSren eskakizuna betetzen dute.


Produktuaren xehetasuna

Produktuaren Deskribapena

100G QSFP28-k lau datu bide integratzen ditu norabide bakoitzean 100Gb / s-ko banda zabalerarekin. Errei bakoitzak 25,78125Gb / s-ra funtziona dezake 2 km-ra arte G.652 Modu Bakarreko Zuntzerako (SMF). 4CWDM kanalen uhin-luzera nagusiak 1271nm, 1291nm, 1211nm eta 1331nm dira.

Produktuaren ezaugarria

25,78125 Gbps-ra arte kanal bakoitzeko datu-tasa
Gehienez 2 km-ra iristeko G.652 SMF
DFB oinarritutako CWDM hoztu gabeko transmisorea
4 kanaletako PIN argazki detektagailua
Bero konektagarria den QSFP28 forma faktorea
Duplex LC hargunea
Barruko CDR zirkuituak bai hargailuan bai igorle kanaletan
Onartu CDR saihesbidea
Diagnostiko digitaleko funtzio integratuak
Energia kontsumo txikia <3,5 W
Ustiapenaren tenperatura: 0 ~ + 70 ° C

Aplikazio

100G CWDM4 FEC aplikazioekin
Datacenter eta Enterprise sareak
Beste esteka optiko batzuk

Produktuaren zehaztapena

Parametroa

Datuak

Parametroa

Datuak

Forma faktorea

QSFP28

Uhin luzera

1310nm

Datuen gehieneko tasa

103,1 Gbps

Transmisioaren gehieneko distantzia

2km

Konektorea

LC Duplexa

Komunikabideak

SMF

Transmisore mota

DFB oinarritutako LAN-WDM

Hartzaile mota

PIN kodea

Diagnostikoak

DDM onartzen da

Tenperatura tartea

0 eta 70 ° C artean (32 eta 158 ° F)

TX Potentzia errei bakoitzeko

-6,5 ~ 2,5 dBm

Hartzailearen sentsibilitatea

<-10dBm

<-10dBm

Energia-kontsumoa

3,5W

Desagertze ratioa

3,5 dB

1

Kalitate Proba

2

TX / RX seinalearen kalitate probak

3

Tarifa probak

4

Espektroaren azterketa optikoa

5

Senstibitate probak

6

Fidagarritasuna eta egonkortasuna probatzea

Endface probak

xinfu

Kalitate ziurtagiria

safd (2)

CE ziurtagiria

safd (3)

EMC txostena

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC transceiver optikoa