100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

gure proiektuak

Nazioarteko produkzio teknologia aurreratua eta kalitate handikoa

Guri buruz
_W2A2318

Topticom 2014an sortua, Top Optic Komunikazioa da, eta hori da sortu genuenetik gidatu eta inspiratu gintuen gure ikuspegia. 5 urte baino gehiagoko hazkunde bizkorraren ondoren, mundu osoko sare azkarra eta segurua eraikitzen lagundu dugu, kalitate handiko eta errezetagailu fidagarria eskainiz.
OEM bateragarriak diren transceptor bateragarriak eskaintzen ditugu, hala nola 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Garapen teknologikoetan oinarritzen gara eta jarraipena egiten dugu, produktu berrienak eskaintzen dizkizugun produktu estrategikoekin zure merkatu kuota azkartzen lagunduko dizugu.

gehiago ikusi